Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyklízení Kaplice - 775 042 459

Máte v bytě či domě nepotřebný nábytek nebo jiné věcí určené k likvidaci a nemáte chuť ani čas se těchto věcí zbavit? Nechte vyklizení na nás a my se o vše postaráme. Vyklidíme jak malou garsonku, byt i velký dům tak celé chalupy a statky. Zajistíme Vám vyklizení bytových i nebytových prostor různého druhu a typu. Všechen materiál a odpad ekologicky likvidujeme na sběrném dvoře. Vyklizené prostory předáváme perfektně vyklizené a zbavené veškerých odpadů. Vyklízení nemovitostí provádíme také na KLÍČ.

Vyklízení bytů a domů Kaplice a okolí

Máte v bytě či domě nepotřebný nábytek nebo jiné staré věci které potřebujete odvézt? Nechte vyklízení na profesionálech. Rádi za Vás všechny tyto věci naložíme a ekologicky zlikvidujeme na sběrném dvoře. Stačí nám zavolat a my se o vše postaráme, nebudete se muset o nic starat. Vyklízíme celé domy i byty nebo jen malou část vybavení.

Vyklízení půd, sklepů a zahrad Kaplice

Máte na půdě či ve sklepě spoustu starého haraburdí nebo se potřebujete zbavit starého uhlí ze sklepa? Nevíte si rady se starými a již nepoužitelnými věcmi, stavebního materiálu a nářadí ze zahrady? Zajistíme pro vas vyklizení půdy, sklepa nebo zahrady. Pomůžeme vám se zbavit všeho nepotřebného. Spolehněte se na naše služby vyklízení a likvidace.

Vyklízení chat, chalup a celých statků Kaplice

Máte v plánu si pořídit chalupu, chatu či větší usedlost nebo už jste majiteli takové nemovitosti a řešíte problém jak nemovitost kompletně vyklidit třeba před rekonstrukcí? Pak Vám nabízíme naše služby vyklízení chalup a statků. Dokážeme vyklidit jak malou zahradní chatku tak větší chalupu i celý statek, přilehlé stodoly a pozemky. Každé takové vyklizení chalupy a statku je jinak náročné, proto při prvním kontaktu naší firmy nabízíme bezplatnou a nezávaznou prohlídku všech prostor naším technikem, který vyslechne Vaše požadavky a přání, poradí, navrhne nejlepší řešení vyklizení chalupy či statku a vypracuje cenovou nabídku. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením chalup i celých statků včetně stodol, obytných částí, sklepních kojí a půd. V naší galerii si můžete prohlédnout ukázky naší práce.

Vyklízení pozůstalostí Kaplice a okolí

Vyklízení pozůstalostí bývá většinou hodně emoční záležitostí na které člověk nemá náladu ani čas, proto nechte celé vyklízení na profesionálech z firmy stěhování a vyklízení Segr. Pomůžeme Vám rychle a efektivně Vaší pozůstalost vyklidit a efektivně zlikvidovat. Postaráme se o vyklizení a úklid všech prostor. Náš technik s Vámi celou pozůstalost projde, vyslechne požadavky a přání co vyklidit a co ponechat, navrhne nejlepší řešení a vypracuje pro Vás cenovou nabídku. To vše nezávazně. Celé vyklízení nemovitostí provádíme i na klíč.

Vyklízení kanceláří a firem Kaplice

Stejně jako u vyklízení bytů i u firem a kanceláří Vám náš technik vypracuje cenovou nabídku a harmonogram vyklizení kanceláře nebo celé firmy. Vyklidíme kancelářský nábytek, počítačové sestavy, sklady a archivy. Staré dokumenty odvezeme ke skartaci a dodáme doklad o likvidaci.

Bourání a likvidace umakartového jádra Kaplice

Máte v plánu rekonstrukci staré koupelnya přemýšlíte jak vybourat a odvézt staré umakartové jádro? Zavolejte nám a my se o vše postaráme. Z bouráním umakartového jádra máme bohaté zkušenosti. Zbavíme Vás kompletně celého umakartového jádra, wc, koupelny i starých elektrických rozvodů. Prostor je vyčištěn a připraven na výstavbu nové koupelny. Všechen odpad po bourání odvážíme k likvidaci. Celou akci většinou zvládneme za jeden pracovní den.

Jak probíhá vyklízení nemovitostí

 • V první řadě je zavolání k nám do firmy a sdělení Vašeho požadavku ohledně vyklízení prostor.
 • Celou objednávku můžeme vyřídit telefonicky, emailem nebo Vás navštíví nezávazně náš technik a na všem se domluvíme osobně.
 • V domluvený termín přistavíme kontejnér nebo nákladní auto.
 • Všechny věci z nábytku, oblečení, nádobí, knihy zabalíme do pytlů, demontujeme velký nábytek a odpojíme spotřebiče.
 • Pak věci a nábytek naložíme do nákladního auta nebo kontejnéru.
 • Vyklizené prostory uklidíme na hrubo. Zameteme a vyčistíme.
 • Vše ekologicky likvidujeme na sběrném dvoře

Co vyklízíme?

 • Vyklízíme byty, domy, půdy, sklepy
 • Zlikvidujeme i jen pár kusů nábytku
 • Vyklízíme pozůstalosti
 • Kancelářské prostory, skladové prostory
 • Vyklízíme celé firmy
 • Vyklízíme kompletní statky včetně stodol
 • Zahrady, chaty, chalupy
 • Likvidujeme umakartová jádra
 • Vyklidíme staré seno z půdy nebo uhlí ze sklepa
 • Likvidace a odvoz černé skládky

 


 

S Vaší poptávkou stěhování nebo vyklizení nemovitosti nás můžete kontaktovat :

Poptávkový formulářNeváhejte svěřit vyklizení Vaší nemovitosti do našich rukou. Dokážeme vyklidit vše. V oboru vyklízení nemovitostí máme nohaleté zkušenosti. Stěhování a vyklízení Segr.


Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459