Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyklízení a Likvidace Veselí nad Lužnicí

Máte v bytě či domě nepotřebný nábytek nebo jiné věcí určené k likvidaci a nemáte chuť ani čas se těchto věcí zbavit? Nechte vyklizení na nás a my se o vše postaráme. Vyklidíme jak malou garsonku, byt i velký dům tak celé chalupy a statky. Zajistíme Vám vyklizení bytových i nebytových prostor různého druhu a typu. Všechen materiál a odpad ekologicky likvidujeme na sběrném dvoře. Vyklizené prostory předáváme perfektně vyklizené a zbavené veškerých odpadů. Vyklízení nemovitostí provádíme také na KLÍČ.

+420 775 042 459
nezávazná poptávka

Vyklízení bytů a domů Veselí nad Lužnicí

Máte v bytě či domě nepotřebný nábytek nebo jiné staré věci které potřebujete odvézt? Nechte vyklízení na profesionálech. Rádi za Vás všechny tyto věci naložíme a ekologicky zlikvidujeme na sběrném dvoře. Stačí nám zavolat a my se o vše postaráme, nebudete se muset o nic starat. Vyklízíme celé domy i byty nebo jen malou část vybavení.


 

Vyklízení pozůstalostí Veselí nad Lužnicí

Vyklízení pozůstalostí bývá většinou hodně emoční záležitostí na které člověk nemá náladu ani čas, proto nechte celé vyklízení na profesionálech z firmy stěhování a vyklízení Segr. Pomůžeme Vám rychle a efektivně Vaší pozůstalost vyklidit a efektivně zlikvidovat. Postaráme se o vyklizení a úklid všech prostor. Náš technik s Vámi celou pozůstalost projde, vyslechne požadavky a přání co vyklidit a co ponechat, navrhne nejlepší řešení a vypracuje pro Vás cenovou nabídku. To vše nezávazně. Celé vyklízení nemovitostí provádíme i na klíč.


 

Vyklízení chat, chalup a statků Veselí nad Lužnicí

Máte v plánu si pořídit chalupu, chatu či větší usedlost nebo už jste majiteli takové nemovitosti a řešíte problém jak nemovitost kompletně vyklidit třeba před rekonstrukcí? Pak Vám nabízíme naše služby vyklízení chalup a statků. Dokážeme vyklidit jak malou zahradní chatku tak větší chalupu i celý statek, přilehlé stodoly a pozemky. Každé takové vyklizení chalupy a statku je jinak náročné, proto při prvním kontaktu naší firmy nabízíme bezplatnou a nezávaznou prohlídku všech prostor naším technikem, který vyslechne Vaše požadavky a přání, poradí, navrhne nejlepší řešení vyklizení chalupy či statku a vypracuje cenovou nabídku. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením chalup i celých statků včetně stodol, obytných částí, sklepních kojí a půd. V naší galerii si můžete prohlédnout ukázky naší práce.


 

Vyklízení kanceláří a firem Veselí nad Lužnicí

Stejně jako u vyklízení bytů i u firem a kanceláří Vám náš technik vypracuje cenovou nabídku a harmonogram vyklizení kanceláře nebo celé firmy. Vyklidíme kancelářský nábytek, počítačové sestavy, sklady a archivy. Staré dokumenty odvezeme ke skartaci a dodáme doklad o likvidaci.


 

Vyklízení půd, sklepů a zahrad Veselí nad Lužnicí

Máte na půdě či ve sklepě spoustu starého haraburdí nebo se potřebujete zbavit starého uhlí ze sklepa? Nevíte si rady se starými a již nepoužitelnými věcmi, stavebního materiálu a nářadí ze zahrady? Zajistíme pro vas vyklizení půdy, sklepa nebo zahrady. Pomůžeme vám se zbavit všeho nepotřebného. Spolehněte se na naše služby vyklízení a likvidace.


 

Bourání a Likvidace umakartového jádra Veselí nad Lužnicí

Máte v plánu rekonstrukci staré koupelnya přemýšlíte jak vybourat a odvézt staré umakartové jádro? Zavolejte nám a my se o vše postaráme. Z bouráním umakartového jádra máme bohaté zkušenosti. Zbavíme Vás kompletně celého umakartového jádra, wc, koupelny i starých elektrických rozvodů. Prostor je vyčištěn a připraven na výstavbu nové koupelny. Všechen odpad po bourání odvážíme k likvidaci. Celou akci většinou zvládneme za jeden pracovní den.


 

Jak probíhá vyklízení nemovitostí

 • V první řadě je zavolání k nám do firmy a sdělení Vašeho požadavku ohledně vyklízení prostor.
 • Celou objednávku můžeme vyřídit telefonicky, emailem nebo Vás navštíví nezávazně náš technik a na všem se domluvíme osobně.
 • V domluvený termín přistavíme kontejnér nebo nákladní auto.
 • Všechny věci z nábytku, oblečení, nádobí, knihy zabalíme do pytlů, demontujeme velký nábytek a odpojíme spotřebiče.
 • Pak věci a nábytek naložíme do nákladního auta nebo kontejnéru.
 • Vyklizené prostory uklidíme na hrubo. Zameteme a vyčistíme.
 • Vše ekologicky likvidujeme na sběrném dvoře

Co vyklízíme?

 • Vyklízíme byty, domy, půdy, sklepy
 • Zlikvidujeme i jen pár kusů nábytku
 • Vyklízíme pozůstalosti
 • Kancelářské prostory, skladové prostory
 • Vyklízíme celé firmy
 • Vyklízíme kompletní statky včetně stodol
 • Zahrady, chaty, chalupy
 • Likvidujeme umakartová jádra
 • Vyklidíme staré seno z půdy nebo uhlí ze sklepa
 • Likvidace a odvoz černé skládky

 


 

S Vaší poptávkou stěhování nebo vyklizení nemovitosti nás můžete kontaktovat :

Poptávkový formulář
Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459