Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stěhování Český Krumlov

Plánujete stěhování v Českém Krumlově a hledáte místní spolehlivou stěhovací službu, která Vaše stěhování realizuje? Pak můžete stěhování svěřit bezproblémů do našich rukou. V oboru stěhování a vyklízení máme mnohaleté zkušenosti. Naše kvalitní a levné stěhovací služby si můžete objednat v celém okrese Český Krumlov. Působíme v celém Jihočeském kraji ale i ostatních regionech. Přestěhujeme Vás odkudkoli do Českého Krumlova i opačně. Naše široké stěhovací služby zahrnují vedle stěhování bytů a domů také stěhování kanceláří a firem. Stěhování těžkých břemen nebo spoustu doplňkových služeb jako balící služby, montáž a demontáž nábytku nebo likvidace všeho nepotřebného.

+420 775 042 459
nezávazná poptávka

Stěhování nábytku Český Krumlov a okolí

Potřebujete přestěhovat pouze pár kůsů nábytku, spotřebičů nebo jiných předmětů? Koupili jste si novou sedací soupravu či jiný rozměrný nábytek? Zajistíme pro Vás stěhování nábytku v Českých budějovicích a okolí . Pomůžeme Vám se stěhováním nábytku i jiných věcí.

V rámci stěhování nábytku pro Vás zajistíme:

 • Zabalení nábytku do ochraných folií
 • Naložení a vyložení nábytku
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Vyzvednutí nábytku z obchodů s výnosem do pater
 • Likvidaci nepotřebného nábytku

Stěhování bytů a domů Český Krumlov

Zajistíme pro Vás stěhování od malé garsoniery po stěhování bytů a velkých domů ale i jen stěhování části vybavení Vaší domácnosti nebo převezem jen pár kusů nábytku. Náš zkušený stěhovací tým se o vše postará. Nábytek perfektně obalíme do vhodných obalových materiálů, popřípadě rozmontujeme velké kusy nábytku. Vše naložíme do stěhovacího vozu a převezeme do nového bydliště. V novém bydlišti vše vynosíme, vybalíme, smontujeme a rozmístíme dle Vašich požadavků. Rádi pro Vás zlikvidujeme nepotřebné věci po stěhování. Disponujeme kvalitním vybavení pro stěhování a montáže nábytku.

V rámci stěhování bytů a domů zajistíme:

 • Prohlídku stěhovaných prostor technikem a vypracování cenové nabídky a harmonogramu stěhování zdarma a nezávazně
 • Montáž a demontáž nábytku
 • Obalový materiál v dostatečném množství
 • Dostatek stěhováků na nakládku a vykládku
 • Garance našeho příjezdu v domluvený termín a čas
 • Likvidaci nepotřebného vybavení po stěhování

Stěhování kanceláří a firem Český Krumlov

Firma stěhování Segr je plně připravena provést kompletní stěhování Vaší kanceláře nebo firmy, provozovny či obchodu. Přestěhujeme Vaší firmu či kancelář včetně veškerého kancelářského nábytku, výpočetní techniky, archivů a skladů i těžkých břemen jako trezory kopírky a servery. Veškeré stěhované předměty obalíme do ochraných folií protipoškození při stěhování, velké kusy nábytku a regály rozmontujeme a dopravíme do nových prostor. V nových prostorách smontujeme a rozmístíme nábytek dle Vašich požadavků, vybalíme výpočetní techniku. Zajistíme také stěhování kanceláří a firem v rámci objektu bez auta. Díky našim mnohaletým zkušenostem zvládneme stěhování kanceláří a firem bezproblémově.

V rámci služby stěhování kanceláří a firem zajistíme

 • Bezplatnou prohlídku a vypracování cenové nabídky a harmonogramu stěhování naším technikem
 • Zajistíme dostatečný počet stěhováků a nakladního auta
 • Zajistíme vhodné obalové materiály v dostatečném množství
 • Zajistíme demontáž a montáž kancelářského nábytku
 • Zajistíme stěhování trezorů, kopírek a serverů
 • Garance našeho příjezdu v domluvený termín a čas
 • Likvidaci nepotřebného kancelářského vybavení
 • Skartaci starých dokumentů s dokladem o skartaci

Stěhování chat a chalup Český Krumlov a okolí

Potřebujete vystěhovat nebo nastěhovat nábytek a jiné vybavení do Vaší chaty nebo chapluy v Českých Budějovicích a okolí? Rádi pro Vás toto stěhování zajistíme. Stěhování chaty nebo chalupy zajistíme v celém jihočeském kraji. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou na stěhování chaty či chalupy. Dovezeme a smontujeme nový nábytek či můžeme provést likvidaci starého nábytku.

Stěhování pián a klavírů Český Krumlov

Stěhování pián a klavírů či jiných těžkých břemen je jedno z nejnáročnějších stěhování vzhledem k váze a křehkosti daného hudebního nástroje. Proto klademe maximální důraz a preciznost při stěhování piána nebo klavíru. Před samotným stěhováním hudební nástroj perfektně obalíme proti poškození a pak s největší opatrností naložíme do nákladního vozu které je vybavono hydraulickým čelem. Na autě je piáno či klavír obalen ještě dekami a pevně ukotven ke stěně nákladového prostoru.

S Vaší poptávkou stěhování nebo vyklizení nemovitosti nás můžete kontaktovat :

Poptávkový formulář
Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459