Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyklízení a Likvidace Český Krumlov

Navíte si rady co s nepotřebnými věcmi nebo nábytkem? Kupí se Vám hromada starých věcí na půdě či ve sklepě a potřebujete se všeho rychle zbavit? Zavolejte nám a my se o vše postaráme. Jsme specialisti na vyklízení bytových a nebytových prostor, vyklízení pozůstalostí, zahrad, sklepů či jakých koli jiných prostor. Telefon na nás 775 042 459

Vyklízení domů a bytů Český Krumlov

Máte v bytě či domě nepotřebný nábytek nebo jiné staré věci které potřebujete odvézt? Nechte vyklízení na profesionálech. Rádi za Vás všechny tyto věci naložíme a ekologicky zlikvidujeme na sběrném dvoře. Stačí nám zavolat a my se o vše postaráme, nebudete se muset o nic starat. Vyklízíme celé domy i byty nebo jen malou část vybavení.

Vyklízení kanceláří a firem Český Krumlov

Stejně jako u vyklízení bytů i u firem a kanceláří Vám náš technik vypracuje cenovou nabídku a harmonogram vyklizení kanceláře nebo celé firmy. Vyklidíme kancelářský nábytek, počítačové sestavy, sklady a archivy. Staré dokumenty odvezeme ke skartaci a dodáme doklad o likvidaci.

Vyklízení pozůstalostí Český Krumlov

Vyklízení pozůstalostí bývá většinou hodně emoční záležitostí na které člověk nemá náladu ani čas, proto nechte celé vyklízení na profesionálech z firmy stěhování a vyklízení Segr. Pomůžeme Vám rychle a efektivně Vaší pozůstalost vyklidit a efektivně zlikvidovat. Postaráme se o vyklizení a úklid všech prostor. Náš technik s Vámi celou pozůstalost projde, vyslechne požadavky a přání co vyklidit a co ponechat, navrhne nejlepší řešení a vypracuje pro Vás cenovou nabídku. To vše nezávazně. Celé vyklízení nemovitostí provádíme i na klíč.

Vyklízení chalup, chat a celých statků

Máte v plánu si pořídit chalupu, chatu či větší usedlost nebo už jste majiteli takové nemovitosti a řešíte problém jak nemovitost kompletně vyklidit třeba před rekonstrukcí? Pak Vám nabízíme naše služby vyklízení chalup a statků. Dokážeme vyklidit jak malou zahradní chatku tak větší chalupu i celý statek, přilehlé stodoly a pozemky. Každé takové vyklizení chalupy a statku je jinak náročné, proto při prvním kontaktu naší firmy nabízíme bezplatnou a nezávaznou prohlídku všech prostor naším technikem, který vyslechne Vaše požadavky a přání, poradí, navrhne nejlepší řešení vyklizení chalupy či statku a vypracuje cenovou nabídku. Máme bohaté zkušenosti s vyklízením chalup i celých statků včetně stodol, obytných částí, sklepních kojí a půd. V naší galerii si můžete prohlédnout ukázky naší práce.

 

Vyklízení půd, sklepů a zahrad Český Krumlov

Máte na půdě či ve sklepě spoustu starého haraburdí nebo se potřebujete zbavit starého uhlí ze sklepa? Nevíte si rady se starými a již nepoužitelnými věcmi, stavebního materiálu a nářadí ze zahrady? Zajistíme pro vas vyklizení půdy, sklepa nebo zahrady. Pomůžeme vám se zbavit všeho nepotřebného. Spolehněte se na naše služby vyklízení a likvidace.

Likvidace umakartového jádra

Máte v plánu rekonstrukci staré koupelnya přemýšlíte jak vybourat a odvézt staré umakartové jádro? Zavolejte nám a my se o vše postaráme. Z bouráním umakartového jádra máme bohaté zkušenosti. Zbavíme Vás kompletně celého umakartového jádra, wc, koupelny i starých elektrických rozvodů. Prostor je vyčištěn a připraven na výstavbu nové koupelny. Všechen odpad po bourání odvážíme k likvidaci. Celou akci většinou zvládneme za jeden pracovní den.

+420 775 042 459
nezávazná poptávka

Vyklidíme vše :

 • Byty, domy, chalupy, chaty
 • Půdy, sklepy, zahrady
 • Vyklízíme pozůstalosti (i na klíč)
 • Firmy, kanceláře, sklady
 • Zajistíme skartaci dokumentů
 • Provozovny, výrobní haly
 • Likvidujeme bytová umakartová jádra
 • Likvidujeme jednotlivé části nepotřebného vybavení

 

Jak probíhá vyklízení od začátku do konce:

 • V první řadě je zavolání k nám do firmy a sdělení Vašeho požadavku ohledně vyklízení prostor.
 • Celou objednávku můžeme vyřídit telefonicky, emailem nebo Vás navštíví nezávazně náš technik a na všem se domluvíme osobně.
 • V domluvený termín přistavíme kontejnér nebo nákladní auto.
 • Všechny věci z nábytku, oblečení, nádobí, knihy zabalíme do pytlů, demontujeme velký nábytek a odpojíme spotřebiče.
 • Pak věci a nábytek naložíme do nákladního auta nebo kontejnéru.
 • Vyklizené prostory zameteme a vyčistíme.
 • Vše ekologicky likvidujeme na sběrném dvoře

 

S Vaší poptávkou vyklizení nemovitosti nás kontaktujte

 • Telefonicky + 420 775 042 459
 • Emailem : stehovanisegr@seznam.cz
 • Nebo vyplňte náš poptávkový formulář níže

Poptávkový formulář
Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459