Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyklízení a likvidace

Stěhujete se do nového a potřebujete vyklidit byt, dům od nepotřebných věcí? Neváhejte se obrátit na naší firmu stěhování a vyklízení Segr. Zajištujeme jak drobné vyklízení tak velké komplexní vyklizení bytových a nebytových prostor. Při vyklízení pozůstalostí, větších domů či jiných prostor, navrhujeme návštěvu našeho technika, který s Vámi celou nemovitost projde a navrhne nejlepší řešení realizace vyklizení nemovitosti.

Vyklízení bytů a domů

Máte v bytě či domě nepotřebný nábytek nebo jiné staré věci které potřebujete odvézt? Nechte vyklízení na profesionálech. Rádi za Vás všechny tyto věci naložíme a ekologicky zlikvidujeme na sběrném dvoře. Stačí nám zavolat a my se o vše postaráme, nebudete se muset o nic starat. Vyklízíme celé domy i byty nebo jen malou část vybavení.

Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí bývá většinou hodně emoční záležitostí na které člověk nemá náladu ani čas, proto nechte celé vyklízení na profesionálech z firmy stěhování a vyklízení Segr. Pomůžeme Vám rychle a efektivně Vaší pozůstalost vyklidit a efektivně zlikvidovat. Postaráme se o vyklizení a úklid všech prostor. Náš technik s Vámi celou pozůstalost projde, vyslechne požadavky a přání co vyklidit a co ponechat, navrhne nejlepší řešení a vypracuje pro Vás cenovou nabídku. To vše nezávazně. Celé vyklízení nemovitostí provádíme i na klíč.

Vyklízení kanceláří a firem

Stejně jako u vyklízení bytů i u firem a kanceláří Vám náš technik vypracuje cenovou nabídku a harmonogram vyklizení kanceláře nebo celé firmy. Vyklidíme kancelářský nábytek, počítačové sestavy, sklady a archivy. Staré dokumenty odvezeme ke skartaci a dodáme doklad o likvidaci.

Vyklízení půd, sklepů a zahrad

Máte na půdě či ve sklepě spoustu starého haraburdí nebo se potřebujete zbavit starého uhlí ze sklepa? Nevíte si rady se starými a již nepoužitelnými věcmi, stavebního materiálu a nářadí ze zahrady? Zajistíme pro vas vyklizení půdy, sklepa nebo zahrady. Pomůžeme vám se zbavit všeho nepotřebného. Spolehněte se na naše služby vyklízení a likvidace.

Jak probíhá celé vyklízení nemovitostí:

 • Přistavění nákladního vozu nebo kontejnéru
 • Zabalení veškerých věcí z nábytku, kuchyně a sklepa do pytlů
 • Snesení nábytku, pytlů a ostatních věcí do nákladního vozu
 • Následuje úklid prostor, zametení
 • Věci ekologicky likvidujeme na sběrném dvoře

Co vyklízíme?

 • Byty, domy, půdy, sklepy
 • Vyklízíme pozůstalosti
 • Firmy, dílny, skladové prostory
 • Zahrady, chaty, chalupy
 • Likvidujeme umakartová jádra
 • Vyklidíme staré seno z půdy nebo uhlí ze sklepa

Nebojte se vyklízení nemovitosti svěřit profesionálům z firmy stěhování Segr. Dokážeme vyklidit vše a ekologicky zlikvidovat.


Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459