Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Balící služba při stěhování

Při objednání balící služby Vám před samotnym stěhováním veškerý nábytek (skříně, stoly, obrazy, nádobí a jiné vybavení) zabalíme do bublinkové a strečové folie, nádobí (talíře, sklenice, vázy či jiný porcelán nebo sklo) do bublinkové folie nebo papíru a uložíme do beden a zasypeme polystyrenovou výplní.

Tuto službu doporučujeme hlavně při stěhování starožitného nábytku, uměleckých děl ,obrazů a jiných podobných předmětů. Ovšem rádi zabalímě i běžné vybavení domácností. Tato služba neni nijak zvlášt placená,účtuje se v běžné hodinové taxe samotného stěhování. Účtován bude pouze obalový materiál dle spotřeby (bublinkové folie, strečové folie, kartony). Balící službu si můžete objednat i bez stěhování. V domluvený termín přivezeme obalový materiál a všechen nábytek, a osobní věci zabalíme do vhodných obalů a připravíme ke stěhování. Pokud si budete chtít vše zabalit sami, dovezeme obalový materiál dle požadovaného množství a druhu.

Lepenky

Samolepící pásky jsou ideální pro lepení kartonů, bublinkových folií a stretch folií. Používají se též na zajištění dveří, šuplíků a mnoho dašího při stěhování nábytku.

Strečové folie

Jedná se o moderní univerzální obalový materiál, který umožňuje rychle a kvalitně zabalit různé druhy zboží. Používá se při balení zboží na paletách, nábytku, elektroniky a domácích spotřebičů během stěhování. Folie jsou navinuté na kartonových rolích, takže je možné velice snadno a rychle odvíjet.

Bublinkové folie

Bublinková fólie je moderní univerzální obalový materiál, který umožňuje větší bezpečnost při zabalení výrobků. Používá se při balení jakéhokoliv zboží, nábytku, skla, elektroniky a domácích spotřebičů, kancelářského vybavení, obrazů, starožitností a plastových konstrukcí. Je to výborný pomocník při stěhování.

Kartonové krabice

Krabice na stěhování jsou vyrobené z pětivrstvé lepenky nejvyšší jakosti. Kvalitní technologie lepení dělá krabici pevnou a vhodnou na stěhování. Díky nosnosti až 30kg jsou tyto krabice vhodné i pro stěhování těžších předmětů, jako jsou časopisy a knihy.

Šatní boxy

Šatní boxy jsou obaly určené k přepravě společenských oděvů, šatů a dalšího oblečení, které je potřeba zanechat během stěhování pověšené na ramínkách. Oděvy se stěhují ve svislé poloze a tím se minimalizuje možnost jejich pomačkání nebo poškození během přepravy.

Kartonové rohy

Kartonové ochranné rohy jsou vhodnými doplňky při stěhování nábytku, skleněných vytrín, stolů. Bezpečně jimi ochráníte všechny rohy při manipulaci a stěhováním.

Polystyrenové výplně

Výplňový materiál se skládá z velmi pružných granulí polystyrenové pěny. Ta je odolná vůči nárazům a vibracím. Pěnové granule jsou vhodné pro balení skla, keramiky, elektroniky, hudebních nástrojů a dalších předmětů při stěhování náchylných k poškození.

Plastové pytle 150L

Plastové pytle jsou vhodné jako obal při stěhování oblečení a měkčích předmětů, které nejsou náchylné na poškození. přenášení. Také jsou vhodné na skladování předmětů, chrání před prachem, nečistotami a vlhkostí. Plastové pytle umožnůjí opakované použití při stěhování.


Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459