Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Stěhování bytů, domů a domácností

Plánujete stěhování domácnosti do nového a hledáte spolehlivou stěhovací službu, která vaše věci bezproblému přestěhuje ? Jedna z možností je obrátit se na naší firmu stěhování Segr. Nabízíme profesionální stěhování domácností s bohatými mnohaletými zkušenostmi.


Potřebujeteli poradit jak celé stěhování připravit, neváhejte požádat o návštěvu našeho technika který s Vámi celé stěhování probere, poradí jak co zabalit, popřípadě rozmontovat nábytek pokud tyto služby nebudete požadovat od nás. Návštěva technika je scela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Ke stěhování používáme skřínové vozy vybavené hydraulickym čelem pro snažší nakládku a vykládku těžkých břemen. Ve voze máme nářadí na montáž a demontáž nábytku, prokladové deky na ochranu nábytku při převozu, rudly a stěhovací popruhy a kurtny nezbytné ke stěhování.

Přestěhujeme vás rychle a efektivně. Stěhujeme v rámci České republiky a celé Evropy včetně vyřízení veškerých formalit spojených s celním odbavením. Stěhujeme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů, chat a chalup. Vše s vámi podrobně probereme předem – domluvíme vhodný termín a naplánujeme podrobný harmonogram. molitany. Celé stěhování realizujeme také na klíč.

Jak probíhá stěhování na klíč?

V případě stěhování na klíč se o celou přípravu na stěhování postaráme my, ale kdyby jste si přeci jen chtěli něco připravit sami, rádi Vám s přípravou poradíme.

Stěhování na klíč

Každé stěhování na klíč má svůj individuální postup, kdy se služba vytváří vždy dle Vašich požadavků a potřeb. U stěhování na klíč není potřebná ani Vaše asistence, veškeré předměty řádně zabalíme do krabic, nábytek do ochranných obalů, elektroniku do kartónů a zbytek dle potřeby.

Obalový materiál

Ke každému stěhování nabízíme vhodný obalový materiál jako různé krabice na knihy, nádobí, šatní boxy, bublinkové a strečové folie.

Stěhování oknem

Občas se stává, že si zakoupíte novou sedací soupravu nebo jiný kus nábytku a zjistíte, že se Vám do bytu dveřmi nevejde. V těchto případech nabízíme službu stěhování oknem.

Odvoz na skládku

Součástí stěhování může být i likvidace nepotřebných předmětů po stěhování. Rádi pro Vás tyto věci zlikvidujeme odvozem na sběrný dvůr.

Jak probíhá stěhování domácností?

  • Přistavění stěhovacího vozu v požadovaném termínu a času
  • Vystěhování domácnosti a naskládání do auta
  • Případná demontáž a montáž nábytku
  • Přejezd na novou adresu
  • Vynesení všech věcí a nábytku do bytu
  • Rozestavění nábytku po bytě dle přání
  • Odvoz nepotřebného vybavení a obalového materiálu

Kontaktujte nás

Stěhování Segr
Krčínova 1575/15
370 11 České Budějovice

IČ: 04016254 

stehovanisegr@seznam.cz
tel: +420 775 042 459